“Full HD Flekso” müşterileri ne diyor

HD Flexo’da olduğu gibi, Full HD Flexo da gravür benzeri kalite arayanların favori çözümü olma yolunda hızla ilerliyor.

Full HD Flexo, HD Flexo’nun tüm faydalarını, gravür benzeri bir mürekkep doygunluğunu tamamen dijital olarak kontrol edilen klişe hazırlama iş akışı ile birleştirmektedir.

Flekso, artık taviz vermeyi gerektirmeyen bir kalite ve tutarlılık seviyesi sunmaktadır.

 

 

 

Müşterilerimizin Esko’nun yeni flekso çözümü hakkında neler söylediklerini bir görelim

 

Fleksonun Full HD kalitesi, gravür benzeri, doğru yoğunluk ve canlı renklerde mürekkep dağıtımı sağlayarak gitgide gravür kalitesine yaklaşıyor. Full HD Flexo, başka hiçbir çözümle elde edilemeyecek kesin bir kalite sunuyor.

 

Inci.Flex CEO’su Enzo Consalvo

Inci.Flex

Inci.Flex, dünya çapında Full HD Flexo Sertifikası alan ilk repro şirketidir.
www.inciflex.it


Clicherlux

Merkezi São Paulo (Brezilya) yakınlarındaki Valinhos’da bulunan Clicherlux, Latin Amerika’daki flekso klişe hizmetlerinin çoğunluğunu sunan en büyük matbaalarından biri.
www.clicherlux.com.br


Nokta kazancı veya bump-up eğrileri olmadan ofset baskı kalitesine ulaştığımızı söyleyebilirim. Full HD Flexo, gerçekten açık tonlardan gölge alanlara kadar eksiksiz tüm bir tonal aralığı sağlıyor. ESKO CDI dijital flekso CtP sistemi ve Full HD Flexo, piyasadaki en iyi kombinasyon.

 

Luciano Trombeta, Gerente Técnico, Clicherlux

Yeni Full HD Flexo klişelerini kullanarak yaptığımız ilk baskı testlerinde, zeminde 2.0 densitenin üzerine çıkmaktan kaynaklanan bir ‘lüks sorunu’ yaşadık. Kullandığımız ince aniloks silindirler düşünüldüğünde, bu tamamen beklenmedik bir durumdu. Testler, tek bir baskı formunda tepesi düz (flat top) ve yuvarlak nokta (round top) teknolojisinin birleştirilmesinin, yüksek kaliteli flekso baskı konusunda daha önce görülmemiş fırsatlar sunduğunu kanıtladı.

 

Glatz Klischee Teknoloji Müdürü Holger Stier

Glatz Klischee

DFTA Ödülü sahibi Glatz Klischee (Avusturya), ambalaj baskı öncesi işlemlerinin yanı sıra, flekso baskı ve oluklu mukavva için klişe üretimi konusunda uzman.
www.glatz.at


 

 

 

read more about Full HD Flexo