Yapısal tasarım bulutlarda

Yapısal tasarım yazılımı ArtiosCAD Enterprise, - ABD’nin dört bir köşesindeki – 30 ambalaj mühendisinin tek bir ekip gibi çalışmalarına imkan veriyor. Victory Packaging firması, ambalaj üretiminde karşılaştığı tüm zorlukların üstesinden gelebiliyor.

 

 

Tam erişebilirlik

Bulut tabanlı bir çözüm olarak, ArtiosCAD Enterprise projeyle ilgili tüm verileri hem mobil hem de anında kullanılabilen, internetten erişilebilen bir veri tabanında topluyor. Bu veri tabanı, müşterilerin kurumsal varlıklarını dönüştürücünün faaliyet gösterdiği diğer tesislerden de erişilebilen, tek bir merkezi konumda tutuyor. Sunucudaki veriler daima en son versiyon oluyor. Bir ArtiosCAD Enterprise uzmanına danışın.

Sunulan erişilebilirlik seviyesi ve dosya doğrulama imkanları, Kuzey Amerika’da 56 noktada hizmet veren bir ambalaj çözümleri sağlayıcısı olan Victory Packaging için çok önemli.

Tek bir birim olarak çalışma

Victory Packaging’de, mühendisin hangi projede çalışacağını belirleyen etken konum değil. Bu karar, mühendisin becerilerine göre alınıyor. Personelin coğrafi dağılımı, şirketin başarısı için işbirliğini ve güncellenen dosyalara anında erişimi çok önemli kılıyor.

 

 

Cevaplar merkezi ve paylaşımlı veri tabanında

ArtiosCAD Enterprise’ın merkezi ve paylaşımlı veri tabanı, birçok tasarımcının aynı proje üzerinde kolayca işbirliği yapmalarına imkan veriyor. WAN çözümü, aslında sahada hiç mühendis olmasa da şirketin şeffaf olmasını ve tüm projelere anında ulaşmasını sağlıyor.

Güvenilir, merkezi bir veri tabanına sahip olmak, özellikle veri tabanının web merkezli pozisyonunu düşündüğümüzde tüm şirket çapında veri bütünlüğünü sağlamamız anlamıan geliyor,” diyor Victory Packaging Kıdemli Ambalaj Mühendisi Kenneth Miess.


ArtiosCAD Enterprise broşürünü okuyun
veya bir ArtiosCAD Enterprise uzmanına danışın.


 

 

 

ArtiosCAD Enterprise’ın avantajları

 

  • Merkezi depolama
  • Herkesin aynı versiyonla çalışması
  • Farklı sahalarda etkili proje yönetimi
  • Çevrimdışı veri önbellekleme ve otomatik senkronizasyon

 

Victory Packaging Hakkında

37 yıllık şirket (merkezi Houston’dadır), tasarım ve hazırlıktan saklama, teslimat ve yönetime kadar ambalaj sürecinin her aşamasında faaliyet göstermektedir. Victory Packaging oluklu, katlanır karton, köpük ve diğer ambalaj materyallerini sunmaktadır.www.victorypackaging.com