Tabela iş akışınız için ön baskı!

İş akışında yaptığınız iyileştirmelerin şirketinizin performansını nasıl artıracağını öğrenme zamanı geldi. i-cut Suite iş akışınızdaki tüm sorunların üstesinden geliyor. PDF dosyalarının ön kontrolü, grafiklerin ve mizanpajların hazırlanmasından baskıya ve mükemmel son işlemlere dek, i-cut Suite bu sürecin her aşamasını kolaylaştırıyor.

i-cut Preflight ve i-cut Layout’u ücretsiz deneyin!

i-cut Preflight 12’de yeni neler var?

1. Kesim yolu izleme aracı 

Artık kesim yolu izleme aracı kullanılarak arka plan rengine göre görüntülerde kesim yolu oluşturulabiliyor. (Artık görüntüleri doğrudan i-cut Preflight‘ta açabilirsiniz. Desteklenen dosya formatları PSD, PNG, JPEG ve Tiff’tir.)

2. Görüntülere taşma payı ekleme

Artık bitmap görüntülerine taşma payı ekleyebilirsiniz. Ayrıca kesim yolundaki piksel verilerini kopyalayabilirsiniz.

3. PDF Kullanıcı üniteleri desteği 

i-cut Layout, bazı PDF boyut kısıtlamalarının üstesinden gelen PDF kullanıcı ünitelerini kullanıyor.

 

 

i-cut Layout 12’de yeni neler var?

1. Kesim çıktı optimizasyonuyla daha hızlı kesim

Giyotin tipi mizanpajlar için, hat sıralaması uygulandığında kesim süreleri önemli ölçüde azalacaktır.

Sadece çift hatlar kaldırılmakla kalmayacak, kesim hatlarının sırası da adapte edilecek ve bıçak kaldırma hareketleri ve boş hareketler minimuma inecektir. Bu durum, daha hızlı kesim sağlayacaktır.

 

2. Desen iyileştirmeleri

Kullanıcı geri bildirimlerine göre, desen fonksiyonunda birçok değişiklik yapıldı. Örn. Desen kenarları artık etkileşimli bir şekilde taşınabiliyor; tıklama ve sürükleme işlemiyle birçok desen seçilebiliyor; farklı yönlerde boşluklar eklenebiliyor.

3. Desen şablonları

Tam olarak aynı düzeni gerektiren desen işlerinde çalışıyorsanız, artık bunları Desen Şablonlarında saklayabilirsiniz. Düzeni bir kez oluşturun (örtüşmeler/boşluklar ve işaretler dahil) ve şablon olarak tek bir noktada saklayın. Gelecekteki işlerde sadece doğru şablonu kullanarak saatler kazanın.

 

4. Desen raporları

Desen modülü, A4 veya ABD mektup boyutunda yerleşim raporları oluşturmanıza imkan veriyor. Bu raporlar desen kenarları, yerleşim sırası ve toplam boyutlarla birlikte tüm işin ön izleme görüntüsünü içeriyor. Eğer varsa örtüşen alanlar vurgulanıyor.

 

5. Artırılmış ölçekleme seçenekleri

Artık dosyalar son boyutlar girilerek ölçeklenebiliyor, hatta afişlerde oldukça sık görülen bir özellik olan orantısız ölçek bile kullanılabiliyor.