Yeni: Tam HD Flekso

Tam HD Flekso, flekso baskının sınırlarını HD Fleksodan daha ilerilere taşıyor. Benzersiz Tam HD Flekso nokta şekli ince vurgulu baskı, sıfıra sorunsuz geçiş ve olağanüstü gravür benzeri katı mürekkep yerleşimine ulaşmanıza imkan veriyor. Tam HD Flekso uzmanıyla konuşun.

 


 

 

 

Nasıl çalışır?

Tam HD Flekso teknolojisi, 4000ppi’da yüksek çözünürlükte görüntülemeyi (HD Flekso görüntüleme ve pozlandırma teknolojisi) CDICDI’ın içindeki dijital kontrollü ana pozlama ile birleştiriyor. LED dizi yoluyla dijital Hat içi UV2 ana pozlaması, ana pozlama sırasında polimerizasyon işlemi üzerinde tam kontrol sahibi olunmasına yetecek kadar yüksek bir UV güç yoğunluğu sunuyor.

 

 

 

Nokta şeklinin kontrolü

Bu özel işlem, nokta şeklinin oluşturulmasını otomatik olarak kontrol edebiliyor. Avantajı ne mi? Tamamen dijital kontrollü tek bir iş akışında HD Fleksonun vurgu özelliklerini ve ‘düz tepeli’ flekso klişesinin katı mürekkep yerleşim özelliği ve baskı kararlılığını bir araya getiren klişeler ve manşonlar üretebilirsiniz.

 

 

 

Tam HD Flekso: uygulamalar ve avantajlar

Tam HD Flekso, esnek ambalaj için flekso baskının sınırlarını ileriye taşıyor. Kullanılan trama bağlı olarak, Tam HD Fleksonun farklı özellikleri ve avantajları var.

110 – 130 ppi arası tramlarda baskı yaparken, Tam HD Flekso katı mürekkepler ve beyazların kalitesini, baskı tutarlılığını, baskı hızını ve iş teslim sürelerini iyileştiriyor. Mevcut baskı makineleri ve anilokslar da kullanılabiliyor.

130 – 150 lpi arası tramlar kullanılırken, Tam HD Flekso gravür çalışmalarının flekso baskıya dönüştürülmesine imkan veriyor. Üstün görüntü detayları ve kontrastlara, sıfır vurgularına ve pürüzsüz vinyetlere ulaşılabiliyor. Daha yüksek vinyet kalitesiyle spot renkler üretilebiliyor.

150 lpi ve 250 lpi arasındaki tramlarla birlikte kullanılan Tam HD Flekso, gravür çalışmalarının fleksoya taşınması için mükemmel bir çözüm sunuyor. Baskı kalitesi mükemmele ulaşıyor: kusursuz detaylar, parlak renkler ve sıfıra sorunsuz geçişler.

 

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

Tam HD Flekso hakkında daha fazlasını öğrenmek isterseniz, uzmanlarımızdan birine danışın.