CAPE Systems Esko’ya katılıyor

CAPE SYSTEMSAmbalaj tasarımı, palet yükleme optimizasyonu ve tedarik zinciri kârlılığına yönelik yazılım çözümleri sunan CAPE Systems firması, Esko bünyesine dâhil oluyor.

CAPE’in paletlemeye yönelik araçlarının Esko portföyüne katılması, hem ArtiosCAD hem de CAPE kullanıcılarına fayda sağlamanın yanı sıra, ambalaj tedarik zincirinin tamamı için de ilave optimizasyon imkânları sunacak.

CAPE ve Esko’nun çözümleri birbirleriyle zaten sıkı sıkıya entegreydi: yazılım içerisindeki hesaplama ve simülasyon işlemleri için ArtiosCAD’i kullanan CAPE PACK ile ArtiosCAD arasında yakın bir bağlantı mevcut. Buna ek olarak, CAPE raporları hâlihazırda Esko’nun WebCenter online ambalaj yönetim platformu içerisinde kullanılabiliyor.

 

 

 

 

 

CAPE Systems Hakkında

CAPE Systems, uluslararası bir tedarik zinciri yönetim teknolojileri sağlayıcısıdır. CAPE Systems, ambalaj tasarımı ve palet optimizasyonu yazılımlarından kurumsal nakliye yönetimi sistemlerine ve ortak tedarik zinciri optimizasyonuna kadar uzanan yazılım sistem ve araçlarından oluşan kapsamlı bir ürün gamı sunmaktadır. Merkezi, Allen, Teksas’ta (ABD) bulunan CAPE’in, Londra’da da ofisleri bulunmaktadır. www.capesystems.com