Kongsberg XP kesici ile üretiminizi %80 artırın

Kolombiya’lı lider afiş ve tanıtım materyalleri üreticisi POP Diseño & Producción S.A.S., işleri günler yerine saatler içerisinde teslim ederken yakaladığı %50’lik satış artışını karşılamak için bir süre önce Esko Kongsberg XP son işlem tezgahını kullanmaya başladı.

ColombiaPOP Diseño & Producción S.A.S. ve 100 çalışanı, materyallerini üç dijital yazıcıda üretiyor. Ürettikleri oluklu karton materyalleri genellikle afişler, gondollar, posta kutuları, tattırma istasyonları, promosyonel oyunlar, ticaret fuarlarındaki teşhir standartları ve özel ürün teşhir kaplarında kullanılıyor.

 

 

Verimlilik, hız ve kaliteyi getiren tercih

POP Diseño & Producción S.A.S. başlangıçta oluklu POP materyallerini elle kesiyordu, ancak şirket olarak verimlilik, hız ve kaliteyi artırması gerektiğini fark etti. Bir dijital kesim tezgahı uzmanına danışın. 

“Piyasadaki pek çok farklı seçeneği değerlendirdikten sonra, Kongsberg XP tezgahını satın almaya karar verdik. Bize göre piyasadaki en iyi tezgahtı,,” diyor POP Diseño & Producción S.A.S. Genel Müdürü Luis Fernando Hernandez.

“Kongsberg tezgahını önce internette gördük ve ardından Kongsberg tezgahını daha önce kullanmış olan birkaç şirkete ulaştık. Bizzat iki şirketle görüştüm ve bana mükemmel referanslar verdiler. Diğer tezgahlar, POP tasarımı ve üretimi için belirlediğimiz gereksinimleri karşılayamıyorlardı.”

“Kongsberg tezgahı, paranın satın alabileceği en iyi sistem. Aslında, bu yıl içerisinde bir tane daha Kongsberg XP almayı planlıyoruz,”


 

Kongsberg XP kesim tezgahı hakkında

Kongsberg XP dijital kesim tezgahı, özellikle ambalaj, POP ürünleri ve ürün vitrinlerinde kullanılan oluklu mukavva ve diğer sert materyallerin son işlem ve diğer işlemleri için tasarlandı. Kongsberg XP tezgahı, 7/24 tam zamanlı üretim imkanı sunuyor.

Kongsberg XP’yi kullanan şirketler, tek bir üniteden günde 1000 üniteye kadar tam ölçekli üretim faaliyetlerini gerçekleştirebiliyorlar. Kapsamlı araç yelpazesi, geniş materyal yelpazesinin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Bir Kongsberg XP uzmanına danışın veya Kongsberg XP sayfalarını ziyaret edin.

 

POP Diseño & Producción S.A.S. Hakkında

POP Diseño & Producción S.A.S. kaliteli ve etkili yeni tasarımlar ve yenilikçi materyaller sunarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için POP ticaret fuarı ve stand materyalleri tasarlamakta, üretmekte ve pazarlamaktadır.

Medellin, Kolombiya merkezli bu şirket ahşap, tel, çelik, alüminyum, akrilik ve diğer materyallerden yapılan mobilya ve aksesuarların endüstriyel tasarımı, prototip üretimi ve üretimini yaparken fuar standartlarının tasarım ve kurulum faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Şirket, Latin Amerika’daki başlıca marka sahiplerine ve reklam ve endüstriyel tasarım firmalarına hizmet vermektedir.

www.popdisenoyproduccion.com.co

 

Esko
Contact us


Subscribe
This website uses cookies and other tracking technologies. By using this website, you are agreeing to our
Privacy Policy .
This website uses cookies and other tracking technologies. By using this website, you are agreeing to our
Privacy Policy .